Plaket ve Pirinç Etiket

Sticker Etiket
10 Temmuz 2018
Lexan Panel
9 Temmuz 2018
Show all

    Oldukça dekoratif ve şık bir malzeme olan pirinç, pek çok sektörde değişik amaçlar için kullanılan metal bir malzeme olup, görsellik ve estetik olarak ürüne değer katan ve statüsü yüksek olan bir etiket modelidir. Bu iki özelliği de üzerinde barındıran Pirinç Etiket Modelleri; uygulandığı ürüne ayrı bir estetiklik ve şıklık katarken, uzun ömürlü yapısı ve yüklendiği misyonlarla uzun vadeli ürün pazarlamasına katkı sağlamaktadır. Pirinç Etiketler; sanayi sektörü, mobilya sektörü, tekstil sektörü başta olmak üzere diğer pek çok alanlarda kullanılır. Tanıtım, reklam, yönlendirme veya talimat amacı ile dayanıklı tüketim mallarının üzerine iliştirilen, resmi yada özel sektörde kapı girişlerine asılarak isimler, alanların özellikleri yada nitelikleri hakkında bilgi veren, plaket ve madalyon yapımında kullanılır.

    Parlak, mat ve satine yüzeyli olarak tasarım ve üretim özelliğine sahip olan Pirinç etiket modelleri, üzerine yazılan; isimleri, arma ve logoları, asit indirme, pantograf yada serigrafi baskı tekniklerine göre uygulayarak uzun ömürlü ve kaliteli bir kullanım sürecine hazırlanmaktadır.

    Çeşitli formlarda ya da değişik malzemelerle kombine edilerek kullanılabilen, daha şık ve dekoratif duruş sergileyen Pirinç Etiketler, kararma, deforme olma ve akma gibi sorunların yaşanmaması için polisaj cila uygulaması ile parlak bir görünüme kavuşturulabildiği gibi daha natürel sevenler için kumlama tekniği ile mat bir görünüm kazandırılabilir. Pirinç uygulamalar en son olarak yat verniği ile cilalanarak olumsuz çevre koşullarına karşı korozyon, paslanma, deforme olmaya karşı koruma altına alınır.

    Değişik boyutlarda ve kalınlıklarda üretilebilen bu ürünlerin üzerine çeşitli renk tonlarında logo, arma, resim yada isim uygulanabilmektedir.

    Teknolojik makinelerle donatılan üretim tesislerimizde, birinci sınıf malzeme ve işçilikle üretilen pirinç etiketler, fonksiyonel kullanımı ve reklam amacı olarak en iyi sonucu veren özellikleri ile kullanımınıza sunulmaktadır. Pirinç Etiket Fiyatları ve pirinç etiket modelleri için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.