Eloksallı ve Madeni Alüminyum Madeni Panel

Gofre Etiket
9 Temmuz 2018
Eloksallı ve İndirmeli Madeni Etiketler
9 Temmuz 2018
Show all

  Eloksallı Madeni Panel Etiket Nedir? Eloksallı Madeni Panel Fiyatları? Eloksallı Madeni Panel Nasıl Yapılır?

  Eloksallı Alüminyum Panel Etiket

  Alüminyum üzerine özel boyalarla baskı yapılır. Korozyon ve oksitlenmeye karşı dayanıklıdır. Boya tutuculuğu çok yüksektir. Eloksallı Alüminyum Etiket istenilen kalınlıkta malzeme üzerine ve istenilen renklerde uygulama yapılabilir.

  Yüksek Mikronlu Alüminyum Panel Etiket

  Eloksallı Alüminyum görünümündedir. Alüminyum üzerine yapılan baskı malzemenin içerisine işleyerek hapsolur. Tüm hava şartlarında kullanıma uygun bir malzemedir. Yüksek mikron malzeme, oksitlenme ve korozyona karşı korumalıdır. Alüminyum üzerindeki boya kimyasal çözücülere karşı (tiner, benzin, ispirto vb.) dayanıklıdır. Yüksek Mikron Alüminyum Etiket özellikle kimyasal malzemelerin yoğun kullanıldığı kontrol panolarında, sanayi makinalarında vs. ortamlarda tercih edilebilir.

  Asit İndirme Alüminyum Panel Etiket

  Alüminyum üzerini asit ile oyma yöntemidir. İsteğe bağlı negatif ya da pozitif olarak Asit İndirme yöntemi ile oyulabilir. Oyulan kısımlar tercih edilen renkler kullanılarak renklendirilir. Daha sonra malzemenin çizilmemesi ve kimyasal çözücülere karşı ve hava şartlarına karşı dayanıklılığını artırmak için koruyucu lak ile kaplanır.